| Anoniu a întrebat:

TPU pagina mea este asta : http://www.facebook.com/www.SorinaMihalache si nu stiu cum sa ii aflu codul. ma ajuta cineva?

Dau funda! :o3

7 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Ce cod?

| Anoniu explică (pentru al3xander):

Codul paginii!

| al3xander a răspuns (pentru Anoniu):

Ok mi-ai zis tot :-|. ca sa pui un link intr-o pagina html este:
Nume
nu inteleg ce vrei sa zici

| MadalinLostRoad a răspuns:

Scuze dar am impresia ca intri pe pagina dupa contul care ai pe numele tau la facebook!

| Anoniu explică (pentru MadalinLostRoad):

Da asa-i, vreo problema?

| Anoniu explică:

La linkul paginii trebuie sa fie niste numere si eu nu le am, am postat linkul paginii mai sus,

| al3xander a răspuns (pentru Anoniu):

Pai daca ai o adresa de pagina la fb numai ai codul (din cate stiu eu)