| AbcDaBcDe a întrebat:

TPU plz nu merge sa instalez Adobe flash player cand ii dau sa se instaleze imi zice

Installation encountered
Actionlist not found

Ce sa fac folosesc browser opera si poate sa fie de la Windows update sa stiti ca il am pe OF
Nici antivirus nu am
Va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| Mihaitza009 a răspuns:

Este din cauza windowsului trebuie reinstalat din nou fiindca s-a ster din greseala un fisier important care ii era necesar pentru anumite programe si nu sti exact care este asa ca mai bine instalezi iar windowsul funda?

| AbcDaBcDe explică (pentru Mihaitza009):

Am gasit l-am descarcat de alt undeva si acum merge mersi oricum de raspund

| Mihaitza009 a răspuns (pentru AbcDaBcDe):

Nu ai pentru ce dar merit si eu o mica fundita?