| Maia a întrebat:

Trebuie sa fac un CD si problema este ca nu am Nero, l-am downloadat de pe net insa nu-l pot folosi, imi zice ca este o versiune demo si ca-mi trebuie nu stiu ce parola straight face! Stiti vreun site de unde pot lua nero, care sa mearga?

2 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Http://download.cnet.com/......76287.html

Ti-l recomand! Decat sa te chinui in ziua de azi la ultimile versiuni de nero cu tot felul de serii/crack-uri.

| LawR3n a răspuns:

Http://cdburnerxp.se/? lang=ro ( nu îţi mai bate capu cu nero)