| maria1robotzi a întrebat:

Trebuie sa imi cumpar un telefon care este mai bun nokia e71 sau nokia e63.
Stiu ca nokia e71 e mai nou dar am mai vazut modele de telefoane mai noi dar mai proaste. Nu ma refer la camera sau de astea ma refer la cum functioneaza.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nokia e71 e un telefon foarte bun, mama are unul si o sa imi iau si eu

1 răspuns:
| AlEx24r0ony a răspuns:

Pai in primul rand ce marca de tell vrei.Eu am Iphone 4 la abonament si mi cracuit si este veryy good.Ti-as recomanda LG optimus black sau Samsung galaxy2 are maicamea si este bun si functioneaza ok...
\