| anuska a întrebat:

Ufff tot incerc sa ma loghez pe un google acount si trimit datele iar apoi imi cere numarul de telefon si tara in care locuiesc ca sa imi trimita un cod. Ii trimit nr de telefon si tara iar apoi imi zice ca e incorect sau ca nu exista si nu stiu ce sa fac ca l-am scris corect.Pls help me!

4 răspunsuri:
| zxsds a răspuns:

Pai trebuie sa te autentifici cu e-mail si parola.
Ce treaba are telefonul?

| RooN a răspuns:

S-ar putea sa ceara acel +4 inaintea numarului de telefon
incearca sa scrii +407... si poate mergewinking
Succes

| jolie a răspuns:

Pai mai intai de toate te-ai inregistrat?

| bruneta22_8529 a răspuns:

Daca esti in tara nu trebuie nici un prefix nimic, dar daca esti in afara tari iti trebuie prefix...si eu am incercat si numai asa am reusit