| RobbyPh a întrebat:

Un antivirus bun, gratuit pentru pc? big grin

Răspuns Câştigător
| Vladut2000L a răspuns:

Recomand Malwarebytes Anti-Malware
Stiu ca e cu bani dar gasesti cd-key-uri pe gratis su urser daca cauti pe net si tot gratis vine dar in schimb e foarte ok.

6 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Nu mai folosesc vreun antivirus de ani buni, deoarece ( unii dintre antivirusi ) consuma foarte multe resurse, si etc lista poate continua.
Daca e sa-ti recomand cel mai ok antivirus in momentul de fata care consuma si putine resurse, este eficient ei bine, instaleaza-ti bitdefender.

| Doctorfishadi a răspuns:

Salut!
Iata un vechi tutorial creat de mine :)
https://www.youtube.com/watch?v=WeEGqJ_apdo

Sper sa ajute!

| Mykymu a răspuns:

Bitdefender.
Sigur,gratuit si de calitate foarte buna! Este si un produs romanesc.
Link de descarcare rapida:
http://www.bitdefender.ro/solutions/free.html
Succes! Funda?

| PsiholoagaTPU a răspuns:

Bitdefender.
Este un antivirus românesc foarte foarte bun, și în același timp gratuit

| andrei5522 a răspuns:

AVG-ul zic eu car ar fi destul de bun. Daca nu iti place poti sa incerci si Norton-ul. Acestea sunt cele mai bune dupa parerea mea