| RAY a întrebat:

Un blog sters numai se poate recupera nu?

imi cere un numar de card cea ce nu am deci fara el adio blog?

Răspuns Câştigător
| WR104 a răspuns:

Ok, numai bine!

7 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Depinde pe ce platforma ii blogul, eu cred ca se poate, contacteaza serviciul clienti, eu am avut un blog l-am sters si dupa cateva sapamani mi-am dat seama ca el nu este sters ci doar trecut pe linie moarta pana altcineva o sa faca un blog cu acelasi nume cu blogul pe care eu tocmai il stersesem, asta se intampla pe blogger.

| RAY explică (pentru WR104):

Eu l-am sters dar parca las vrea inapoi

| WR104 a răspuns (pentru RAY):

Tot pe blogger ai acel blog sters?
Daca e asa in lista cu bloguri ai blogurile active plus blogurile sterse pe care le poti readuce la viata daca pot spune asa.

| RAY explică (pentru WR104):

Mi-am sters contul

| WR104 a răspuns (pentru RAY):

Numai daca nu si-a facut altcineva alt cont cu numele tau sa nu poti.
Iar acel numar de card nu stiu daca este chiar un numar de card, incearca sa le trimiti un mail dupa adresa de mail cu care ai facut respectivul cont,

| RAY explică (pentru WR104):

Las ca nu-i nimic asta e

| WR104 a răspuns (pentru RAY):

Ok, numai bine!

| ioanna97 a răspuns:

Nu mai poti recupera blogul. Dar despre ce era? oricum poti sa-ti faci unul nou.