| florinmarius a întrebat:

Un master code sau reset code pentru un sony ericsson k810i gasesc pe la voi? pe net nu am gasit deloc imi cere cod cand doresc sa revin la setarile din fabrica si codul initial 12345 nu merge nu-l mai stiu stima

2 răspunsuri:
| florinmarius explică:

Am intrat si eu acolo nu este decat un meniu test pentru display casca dif camera etc multumesc oricum stima

| andrei123 a răspuns:

Http://se-tunning.blogspot.com/......csson.html uitate aici si poate reusesti! toate cele bune si o seara frumoasa