| Paix a întrebat:

Un mic sfat!
Ce anti-virus imi recomandati, sa fie bun dar si pentru pc-uri slabe, adica sa nu consume multe resurse /

Răspuns Câştigător
| Lynna a răspuns:

Avast.

11 răspunsuri:
| omide a răspuns:

Incearca avast il gasesti pe download.rnt.ro la sectiunea antivirus

| anaana2323242 a răspuns:

Avast

| єχcєєℓ a răspuns:

Avast.Cel mai bun, după mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai simplu e sa scrii pe google eset scan on line, descarci si apoi scanezi. Dar se scaneaza o singura data. Dupa o saptaman poti repeta figura.

Răspuns utilizator avertizat
| LadyDy01 a răspuns:

Eset nod 32

| user5493 a răspuns:

Avira antivirus

| Paix explică:

Multumesc prieteni, am ajuns la concluzia ca Avast-u e cel mai potrivit pentru pc-ul meu.

| Paix explică:

O seara faina.

| HwK94 a răspuns:

Panda,avira sau avast consuma cele mai putine resurse recomand avast

| DoruBalan14 a răspuns:

Avast Good Look