| AndreEa2805 a întrebat:

Un nume de facebook pentru Andreea? gen: Andreea Măăi, sau ceva dragut. Cat mai multe pareri creative, va rog.
Fundawinking.

11 răspunsuri:
| lovellyboy a răspuns:

Dupa parerea mea Numele unei persoane este cel mai frumos

| Idc12345 a răspuns:

De ce ti-ar placea numele "Andreea Maai"? Pe bune, astea sunt de cocalari, precum si raspunsurile lui klopootzel.S-a dus vremea in care daca puneai "AnDrEe@ $mEchErA" credea cineva ca esti "cool". Incerca o prescurstare de la Andreea (dar nu "DeUtSsSa" )sau numele tau, gen :Andreea Popescu sau macar Deea Popescu.Ma rog, asta e parerea mea si a mai multor oameni normali.

| AndreEa2805 explică (pentru Idc12345):

Hmm, ma gandeam la "Andre Ea". thinking

| Idc12345 a răspuns (pentru AndreEa2805):

E cu mult mai bun decat "Andreea Bahh"

| sparky34 a răspuns:

Incearca pe langa Andreea sa pui si tu un nume de-al unei actrite care iti place tie.

| CreaţaWsz a răspuns:

Nu stiu de ce iti place sa-ti pui nume d-astea. E naspa. Dar daca tie iti place asta e. Puneti numele tau si la sfarsit pune "tha, bha, mha, the best, asta mica a t'ha".winking

| crazyfun a răspuns:

Eu Deea
Bubu Deea
Bu Bulina (Deea)

Whatever...eu zic ca cel mai bine ar fi sa te numesti simplu Deea si numele de fam sau Andreea Deea

| klopootzel a răspuns:

Andreiutzaaa...))
Andri.
Andreiuta-Malinutza.)))
Dee
Deea
A'ndOtsza
Adutsza
Andra
Andrusk
Deyutsa
Deewee
Dutza

| AndreEa2805 explică (pentru klopootzel):

Da ba pun nume pe fb din 1900 toamna, de pe vremea lu` bunica.

| mircea915 a răspuns:

Incearca Andreea Crazy

| Livika12 a răspuns:

Anda*...poate este o optiune...:d