| PIKOKOKO a întrebat:

Un PC de 1500, facut de pe altex va rog? Daca intrece sa nu intreaca mult.

6 răspunsuri:
| Veverita229 a răspuns:

Mai bine il faci pe piese

| PIKOKOKO explică (pentru Veverita229):

Pe piese vreau. Dar de pe altex piesele, nu de pe altceva.

| RAY a răspuns (pentru PIKOKOKO):

Poti prinde unul la oferta mai bun decat daca il faci din piese

| PIKOKOKO explică (pentru RAY):

As incerca. Marea problema e ca il voi lua doar in ianuarie. Il vreau pe piese ca sa stiu ca il am de acum pana atunci ca sa il cumpar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru PIKOKOKO):

Pana atunci se schimba preturile

| PIKOKOKO explică (pentru anonim_4396):

Stiu asta. Dar totusi. Si stiti, ati putea macar sa ma ajutati in loc sa imi tot ziceti ca mai bine faci asa sau asa sau asa sau asa...