| lolam a întrebat:

Un PROGRAM de poze care poate sa faca sa dispara cosurile si sa te slabeasca? fundita :*

Răspuns Câştigător
| Daiana_1737 a răspuns:

Photoshop

10 răspunsuri:
| AdiSR a răspuns:

Photoshop

| Alex0194 a răspuns:

Fii ceea ce esti, nu trai in minciuna... pai de disparut cosurile poti folosi si photoshopu, poate merge si pentru slabit dar nu stiu

| mugurel021978 a răspuns:

O sala de sport pentru a slabi, combinata cu un regim sanatos+ o crema pentru acnee. Si bafta. nu mai ai evoie de nici un Photoshop, nu de alta da e cu licenta f scumpa. exista si Gimp, varianta free. voteaza pentru libertate...

| n0name a răspuns:

PhotoShop`ul cel vesnic smugsmug

| ByBySwEetY a răspuns:

Cel mai bun e Photoshop

dar poti sa incerci sh PhotoInstrument tongue

fwnditSsSa? big grinhappy

| Ems a răspuns:

PhotoInstrument, PhotoShop

| JustMe_2928 a răspuns:

Sau intri pe www.taaz.com si acolo e online
e la fel te machezi cum vrei

| ramona09 a răspuns:

Photoshophappy

| ninuschcka a răspuns:

Eu pentru cosuri si alte imperfectiuni folosesc photo editor :X pentru slabit nu stiu... sper sa iti fie de folos raspunsul meu :*