| c0pil1n a întrebat:

Un router bun pentru internet 500 mbps? Dau funda! Sa nu fie foarte scump!

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

"bun" poate fi unul la 100 ron, altul la 500 ron, altul la 1000 ron. In ce buget vrei sa te-ncadrezi? Vrei sa faca anumite lucruri?

| Andreea930 a răspuns:

Tp-link. Dar când fulgeră afară de plouă, îți recomand să îl scoți din priză altfel se arde, eu am avut 2 și mi-sau ars! Acum am de la digi cu cablu și plătesc 38 lei pe lună.

| blzer a răspuns:

Salut,

Eu tocmai folosesc un UPC Wi-Fi Box de 500 mbps.

Eu plătesc și televiziune etc. și mă ajunge undeva la 80 de lei.
Dar din câte știu doar Wi-Fi Box-ul este doar 30-40 de lei.

Baftă!