| Cristi_3697 a întrebat:

Un telefon care sa se auda foarte tare dar care sa nu fie prea scump

7 răspunsuri:
| EdynSt a răspuns:

Un Samsung galaxy mini de la orice vanzator e bun.

| Reinkaos a răspuns:

Pai in general telefoanele Sony Ericsson se aud cel mai tare dupa parerea mea.Nokia 6234 este un telefon bun la pret care se aude si tare de asemenea

| IQOnly a răspuns:

Mai intai da-ne un detaliu in legatura cu pretul.Adica sa varieze intre cat si cat?

| Freaky_2119 a răspuns:

Nokia X-press music big grin

| RGK a răspuns:

Sony Ericsson, Nokia sau eu am avut o chinezarie de aia dual sim si urla de numa happy

| mennenspeed a răspuns:

Am un telefon: LG gb210, se aude foarte tare si este si ieftin 150 lei.il iai la mana a doua ( secand hand ) cu 50 de lei -are de toate)

| missnebuna a răspuns:

Samsung :X