| bombonik44 a întrebat:

Un telefon LG GT405 este mai bun ca un LGKP501 Cookie? daca da ce parere aveti despre ele, si daca aveti informatii suplimentare despre LG GT405 as fi bucuroasa sa dau funtita celor mai bune raspunsuri+ daca telefonul are apel video as vrea sa stiu

2 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Normal că gt405 e mai bun are cameră de 5 megapixeli şi 3G. Celălalt nu are 3G şi camera doar de 3. Baftă!

| camycamy a răspuns:

Eu una am un LG405 roz si imi functioneaza foarte bine se incarca rapid si bateria dureaza cel putin o saptamana.camera foto e de 5. 0mp si functioneaza binede asemenea poti filma si inregistra ai o memorie de 950 M.eu una sunt incantata de el dar parea finala va fi a ta.