| Florin458 a întrebat:

Unde a fost mutata optiunea de a pune un prieten de pe Facebook pe invisible?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un buton micut in forma de rotita, in chat jos, langa bara de cautare, dai click acolo si dai pe turn off chat si apoi pe turn off chat for only some contacts(asta daca ai in engleza) si apoi scrii prietenul respesctiv.

| Florin458 explică (pentru anonim_4396):

Da,asa procedam si inainte, doar ca de aseara, nu mai am aceasta optiune si anume turn off chat for, ci doar sa opresc tot chatul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Florin458):

Ce browser folosesti?

| Florin458 explică (pentru anonim_4396):

Chrome