| Ervin a întrebat:

Unde este tasta end pe tastatura de laptop?

Răspuns Câştigător
| colorfulcupcake a răspuns:

La mine e pe 1... funda?

8 răspunsuri:
| Bybanu a răspuns:

In dreapta, pe ea, iti arata semnul de NEXT >>|

| Smile94 a răspuns:

Mai jos de pgdn(page down) si deasupra tastei sageata dreapta sau cel putin asa e la mine

| GeOrGiAnNA20 a răspuns:

End e scris pe numarul unu de la tastatura numerica.

| Ancutss30 a răspuns:

Este in coltul din stanga al tastaturii.Primul buton din stanga. Funda ca te raportezlaughingGlumeamlaughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma eu am alta problema deci intaradevar am vazut ca pe tasta 1 din dreapta e end ca eu am laptop si numai acolo poate fi dar problema ii cum il accesez ca, cand joc cs am un cod si trebuie neaparat sa il ativezi cu end si nu stiu cum sa tastez tasta pls spunrtimi si mie pls sad

| BotShock a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici eu nu stiu ca vreau si eu sa folosesc BaDBoY pe cs si cand apas end nu merge.
da pana la urma tasta End e Esc? tastatura mea e in intaliana.raspunemi pe Y! Messenger:alexpaul18

| Adminul000 a răspuns (pentru BotShock):

Si la mine la fel apas pe end si codul nu merge

| deeadeea_6822 a răspuns:

Mai sus de sageata