| 8mariastar a întrebat:

Unde gasesc backgorund fara imagini pentru a crea o coperta in photoshop.

Răspuns Câştigător
| LexaHD a răspuns:

Aici : https://www.google.ro/......ps?/search

Depinde ce Photoshop ai. Dacă ai cs5 scrii Texture Photoshop cs5. Dacă ai cs6 scrii Texture Photoshop cs6. Funda?!

5 răspunsuri:
| LexaHD a răspuns:

Fundaluri albe Photoshop sau Texture Photoshop!
Sper ca te-am ajutat.

| 8mariastar explică (pentru LexaHD):

Pai unde gasesc fundaluri?

| LexaHD a răspuns (pentru 8mariastar):

Ce fel de fundaluri? Albe sau cu model?

| 8mariastar explică (pentru LexaHD):

Cu modele

| LexaHD a răspuns (pentru 8mariastar):

Aici : https://www.google.ro/......ps?/search

Depinde ce Photoshop ai. Dacă ai cs5 scrii Texture Photoshop cs5. Dacă ai cs6 scrii Texture Photoshop cs6. Funda?!

| Madii12 a răspuns:

Deviatart.com-Styles Photoshop
E un semn cu trei linii oblice pe randul cu styles. Click, apoi load styles si le alegi din Winrar. ma rog fisierele pe care le-ai luat.
App. a aparut PS CC.