| edygman a întrebat:

Unde gasesc cele mai bune preturi la calculatoare? As vrea sa mi-l fac eu si am gasit pe dc-shop.ro un configurator simplu de utilizat, dar nu spune daca piesele sunt compatibile intre ele si poate in alta parte gasesc mai ieftine.

Răspuns Câştigător
| SpeciMen a răspuns:

Www.emag.ro cand mergi la o componenta, jos iti arata componentea compatibila cu cea la care te uiti. :)

1 răspuns:
| mogai a răspuns:

Eu mi-ai facut calculatorul cu piese luate dupa e-mag au preturi foarte bune si ti le aduce acasa fara sa platesti nimic. Cat despre compatibilitate uitate la toate informatiile placii de baza si vezi cu ce procesoare e compatibila.