| stragery a întrebat:

Unde gasesc driver pentru placa asta video Standard VGA Graphics Adapter
(este incorporata pe aia mare am arso) va rog ajutati-ma

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Touslesdrivers.com/ intrii aici, mergi la sectiunea Mes drivers, si in josul paginii dai Lancer la detection, ca sa iti gaseasca driverul pentru placa grafica ce o ai in PC tau, si poate pentru alte chestii care nu le ai instalate sau la zi!

| ghostk1d a răspuns:

Daca ai windows7 mergi la...COMPUTER-System properties-device manager-display adapters- si acolo ti apare cardul de grafica.dai dublu clik pe el alegi de sus dRIVER si dai clik UPDATE DRIVER.atata tot

| yozit a răspuns:

Ghostk1d am facut cum ai spus tu dar tot nu merge uite daca poti te rog aia id meu si sami spui si mie in legatura cu driverele. sweet_hash