| YoChriss a întrebat:

Unde gasesc pe facebook atunci cand vreau sa fac o pagina categoria Personal Blog? URGENT!

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Personal Blog nu ai in Fan Page! Categoriile sunt aici https://www.facebook.com/pages/create/

| YoChriss explică (pentru neluL):

Nu am spus nimic de fan page. Aceste categorii mi-au aparut si mie cand am facut pagina. Acum am facut deja pagina si cand vreau sa-i schimb categoria imi apare: The content you requested cannot be displayed right now. It may be temporarily unavailable, the link you clicked on may have expired, or you may not have permission to view this page. Chiar m-am gandit ca tu vei raspunde primul, si chiar asa a fost! Tine-o tot asa!

| neluL a răspuns (pentru YoChriss):

Intra la Edit Page -> Edit Settings -> Page Info -> in dreptul la Category da click pe ->EDIT -> in prima casuta alegi-> Websites & Blogs si in a doua gasesti -> Personal Blog sau Personal Website -> click pe SAVE.

Ciao!