| maricel a întrebat:

Unde gasesc sunetul de start-up din windows 7? Vreau sa-l descarc pentru telefon.

Răspuns Câştigător
| Aero a răspuns:

Dar un Play in Winamp/Windows Media Player n-ai incercat ca sa observi cum suna? tongue Solutia mea ramane oricum cea mai simplawinking

7 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

De pe hard disk-ul tau nu prea ai sanse pentru ca acest sunet e continut de un fisier. dll. Dar se poate gasi ca fisier. mp3 pe net usor. Pe un site ca www.zedge.net sau www.mobile9.com il gasesti numaidecat ca sa-l descarci;). Cauti ceva de genul "windows vista/7 start(up) sound"

| Aero a răspuns:

@milkyboss, ai cautat tu pe un calculator cu Vista/7 inainte sa postezi? Nu prea cred!

| Aero a răspuns:

@ronin, da... dar nu si sunetul de start-up pentru Vista/7winking

| ronin33dan a răspuns:

Du-te in disk C:, Windows, Media si ai sa gasesti acolo toate sunetele de windows in format. wav, ar trebuie sa le transformi in mp3 pentru ca nu toate telefoanele pot citi. wav. Succes!

| ronin33dan a răspuns:

UIte mai HarryPotter, ce este asa greu sa cauti!?
http://shareimage.ro/images/dss2gulisjarw7rbglx.png
Singura lui problema este cu conversia din WAV in MP3, si tu spui de dll-uri.Mai...

| mikyboss a răspuns:

C:\windows\media aici sunt sunetele dai si tu mai jos

| Liviu222 a răspuns:

Www.google.ro---> windows 7 start-up sound download