| Copie_Ieftina_Jericho_Doc_1998 a întrebat:

Unde imi pot creea un forum nu Ucoz sau Forumgratuit ca ele nu sunt bune de nimic!

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| SeNNNz a răspuns:

Www.cabanova.com aici iti poti face site. Bafta. Funda?

| Copie_Ieftina_Jericho_Doc_1998 explică (pentru SeNNNz):

Forum! nu site si stiu de site-ul asta

| Demonakita a răspuns:

Ucoz e cea mai buna firma de facut site-uri gratis.Dar daca nu iti place cred ca ti-ar placea sa dai bani pe un forum.Si ai ajunge pana la 2.000 de lei.

| Copie_Ieftina_Jericho_Doc_1998 explică (pentru Demonakita):

Eu zic gratis! si ucoz nu e bun de nimic! adica nici nu imi pot pune logo! sa edit sablonul ca sa fie un site mai frumos editat personalizat de creator!