| 0099 a întrebat:

Unde imi setez ca sa pot scrie in romana nu engleza la calculator stiu dar la laptop habar n-am va rog daca ma puteti ajuta mai exact am de scris ceva pe Microsoft word si imi trebuie sa scriu S T A

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pai Windowsul e acelasi si la computer si la laptop. Asa ca daca stii la computer, stii si la laptop.

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

M-as bucura daca as sti ca esti mai bine. Cred ca ai fost bolnav si n-ai putut sa dai o funda. E semnul de multumire pe acest site.

| 0099 explică (pentru Salontanul):

Multumit? scuze am uitat, si nu am stiut ca tu raspunzi oamenilor doar pentru funda ci nu pentru ai ajuta

| Salontanul a răspuns (pentru 0099):

Multumesc! Ajut pe toata lumea dar asa e frumos sa primesc si multumiri.

| 0099 explică (pentru Salontanul):

happy scuze... dar am uitat am atatea intrebari big grin

| Salontanul a răspuns (pentru 0099):

Ok