| Parangalevacy a întrebat:

Unde ma pot vedea cu alte persoane cu camera web in afara de messenger?

4 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Pe skype happy

| sublime89 a răspuns:

Skype

| stroedaniel13 a răspuns:

Skype-ul se foloseste mai mult pentru conferinte audio sau si video. Este diferit de yahoo messenger pentru ca poti face o conferinta cu nu stiu cate persoane la webcam si pe yahoo nu poti decat cu 2.

Skype-ul e foarte cunoscut si il poti instala si pe telefon, calculator, mac... orice. Plus ca. conferinta decurge mult mai bine decat pe yahoo.

| Alecsyyya a răspuns:

Skype. happy