| loove_5215 a întrebat:

Pe messenger daca dau igonore unei persoane ea ma poate vedea online?

6 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Nu te vede, dar poate sa se uite pe www.ascuns.ro :). Eu zic sa ii dai "permanent offline".

| Tourniquet a răspuns:

In lista de messenger nu isi da seama ca o ai la ignor sau " Permanently offline ", numai daca cauta pe www.ydetector.ro atunci isi da seama.
Daca ii dai ignore nu poti primii nici un mesaj de la persoana respectiva, daca o dai la permanently offline poti primii mesajele de la persoana aceea.
Eu zic s-o pui la Permanently offline.

Bye :-*

| Mjdolhfi a răspuns:

Nu nu te mai vede online.

| vlaaddd a răspuns:

Nu

| aliona_6797 a răspuns:

Nu si chiar daca iti trimite mesaje offline nu le mai primesti.

| Pr@jYTuRyC@_DuLkE a răspuns:

Daca dai la anumita persoana apper permanently offline da nu te mai poate vdedea dar daca nu dai da te vede