| anonim_4396 a întrebat:

Unde pot descarca packard bell manager recovery pentru windows 7?

16 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai cine a spus ca se descarca? Omul ti-a dat informatia necesara pentru a face tu acest lucru!

Citeste ce scrie acolo, ai toate informatiile necesare!

| scumpikageo a răspuns (pentru K0sti):

Mai baiete,sa nu crezi ca eu nu am cautat inainte de a va pune intrebarea, am dat si eu de acest site si l am citit, spune foarte clar ca trebuie sa fie un folder cu Packard bell, dar eu nu am asa ceva in calculator, si de aceea caut un programul sa il descarc...asa ca nu mai veniti cu comentarii

| K0sti a răspuns (pentru scumpikageo):

Ia pune link-ul aici cu pagina aia unde spune, sa vad si eu!

| K0sti a răspuns (pentru scumpikageo):

"am dat si eu de acest site si l am citit, spune foarte clar ca trebuie sa fie un folder cu Packard bell"...am spus sa-mi pui link-ul cu pagina unde scrie asta si tu imi pui acelasi link pe care ti l-a dat Dzeko7?
Dormi?

| scumpikageo a răspuns (pentru K0sti):

...scuza ma cine e cel care doarme? Puteai fi mai explicit..ma gandeam ca nu vezi si am zis sa l mai pun odata.

| K0sti a răspuns (pentru scumpikageo):

Aoleu...ia citeste toate raspunsurile, poate te prinzi pana la urma! happy

| scumpikageo a răspuns (pentru K0sti):

(intrebarea asta a devenit chat) http://packard-bell-scandic.custhelp.com/......e-recovery

| K0sti a răspuns (pentru scumpikageo):

Pai daca raspunzi la ce te intreb din 10 bucati in loc de una...ce sa facem!
Intra aici sa vorbim: http://www.epasystems.ro/asistenta-it-online

| scumpikageo a răspuns (pentru K0sti):

Stii ce ar fi tare sa intri sa raspunzi si sa mi zici cui trimit mesajul, zi numele, si AZI ca ma grabesc

| K0sti a răspuns (pentru scumpikageo):

Ti-am raspuns! Da ti-am zis ca tu te prinzi greu! Daca te grabesti treci la vorbitor!

| scumpikageo a răspuns (pentru K0sti):

laughing nu merge, n am primit nimic, alt site n ai gasit decat porcaria aia, gaseste alt site sau scrie raspunsul aici

| K0sti a răspuns (pentru scumpikageo):

Cand o sa inveti sa te comporti in mediul online, mai stam de vorba. Am vrut sa te ajut, dar nu meriti! Pana atunci, cum ti-am spus si pe site, esti libera sa inveti! Dismiss!

| scumpikageo a răspuns (pentru K0sti):

N am nevoie sa ma demasc in fata persoanelor ca tine, care se baga in seama cand nu e nevoie.Gracias.