| Cathy_5203 a întrebat:

Unde pot downloada Photoscape gratis de pe net?

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| SashaB a răspuns:

Daca nu te descurci intra pe id meu bogdy_eu2020@yahoo.com si te ajut.

| Cathy_5203 explică (pentru SashaB):

L-am gasit dar as mai vrea sa stiu cum pot in acelasi program sa scriu pe poza ce vreau eu.

| Esperança a răspuns (pentru Cathy_5203):

Vezi pe la editor acolo jos in stanga umbla pe la chestiile alea de acolo. trebuie sa fie undeva ceva sa isi apara TEXT. Nu pot sa iti explic exact pentru ca nu l-am descarcat...

| Esperança a răspuns (pentru Cathy_5203):

Vezi ca in stanga jos are HOME OBJECT etc. dai la object apoi selectezi T

http://www.youtube.com/watch?v=sGk-nT2VDws

| SashaB a răspuns (pentru Cathy_5203):

Dai editare poza si dupa aia dai text