| dana_1567 a întrebat:

Unde pot gasi filme foto alb-negru? (am cautat deja la majoritatea foto-center-urilor din centrul bucurestiului si. nu au)

Răspuns Câştigător
| stela_star a răspuns:

Cred ca gasesti aici niste filme alb-negru OK: http://www.fotohobbyshop.ro/......-film.html

5 răspunsuri:
mihaicd
| mihaicd a răspuns:

Laboratorul "Fuji" pe Bd. Regina Elizabeta (fost Gh. Gheroghiu-Dej), între Victoriei şi Brezoianu (pe partea dreaptă), acolo gasesti "Agfa" APX (si la 100, si la 400 A. S. A.)

| dana_1567 explică:

Merci Cristi dar nu ma ajuta raspunsul tau. Evident ca vreau filmul pentru un aparat foto analog, nu digital iar calitatea unei developari alb-negru pe film color nu ma multumeste.
Astept in continuare sfaturi. Multumesc.

| wizard_cristi a răspuns:

Daca ai un aparat digital poti sa setezi sa iti faca poze atat alb-negru cat si sepia. Stiam ca daca ai aparat cu film poti sa le ceri la developare sa le faca alb-negru.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.f64.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am gasit filme foto Kodak alb negru la un magazin laborator al absolventilor de fim la intersectia Dorobantilor cu Stefan cel Mare, costa 25 ron si era cel mai ieftin.