| rlr09 a întrebat:

Unde pot gasi serialul de la un casetofon Daewoo ca am gasit un program de decodat casetofoane daewoo(daewoo code calc) si imi cere un serial din 8 cifre...Care este? Spuneti-mi exact locul, nu ca e pe spatele lui sau ca e in fata

3 răspunsuri:
| AndreiDr a răspuns:

Incearca asta 4316.

| rlr09 explică (pentru AndreiDr):

O sa il incerc, daca merge iti dau funda!

| rlr09 explică:

Scrie pe o hartiuta lipita pe casetofon: Model No: AKF-4306SW, Part NO: 96 289 055, ID code: HW si mai scrie sub aceasta hartie un cod din 10 cifre: 00339563 17. Scrie mai multe pe hartiuta asta dar asta mi s-a parut important si doar astea sunt cu cifre. Multumesc anticipat!