| IuliaLia2506 a întrebat:

Unde pot gasi si eu un display ieftin pentru Huawei honor 7. Acum cateva luni cumparasem unul cu aproape 100 lei(nou)

3 răspunsuri:
| MadHOuse a răspuns:

Poti cauta pe olx.
Oricum nu cred ca vei gasi un display mai ieftin de 150lei pentru acel telefon: eu am dat 450 lei pentru unul la s6 edge.

| IuliaLia2506 explică (pentru MadHOuse):

Am cautat pe olx. Dar am gasit acum cateva luni de 110/120 lei,(pe okazii) doar ca acum nu mai gasesc vanzatorul. Era un service care l-am gasit pe okazii

| MadHOuse a răspuns (pentru IuliaLia2506):

Ok o sa revin mai tarziu daca gasesc ceva cu care te pot ajuta.