| onyka a întrebat:

Unde pot gasi si eu windows 7 big grin ultimate sau normal sa-l downloadez plz! urgent funda

Răspuns Câştigător
| bogdan3vl a răspuns:

Nu face prostia asta ca o sa-ti para rau lasati xp daca nu ai nici xp bagatil e cel mai bun consuma putine resurse e mai usor de umblat mai util in schimb win7 e varza consuma si multe resurse merge greu de tot astepti mult pina se deschide o aplicatie cand porneti calculatoru iar astepti mult ca se incarca greu un windows 7 instalat are 16 gb in schimb un windows xp are in jur de 2 - 3 gb maixim
funda pls si vot mersibig grin

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat