| Allexaxc a întrebat:

Care este mai bun: Windows XP sau Windows 7 Ultimate? Am nevoie urgent va roog.

4 răspunsuri:
| ierdna a răspuns:

Windows 7 ultimate

| MegaGiovannY a răspuns:

De pinde de calculator dar cel mai bun ar fi xp ca sa mearga mai bine.nu ie mare diferenta intre ele doar ca arata diferit.

| LordBelial a răspuns:

Nu e adevarathappy De exemplu la hardurile SATA 2 se recomanda: Windows 7/ Vista!happy

| Mateiax a răspuns:

Mai bun e Windows 7. E mult mai stabil decat XP, si mult mai performant. Nu conteaza ca ai laptop sau PC. Eu unu am si Laptop si PC si pe amandoua am Windows 7 Ultimate x86 ( adica 32 bit). Eu il am downloadat de pe un tracker, si sincer sunt foarte multumit. Daca ai calculator cat de cat performant, iti sugerez din tot sufletul Windows 7. Daca nu-ti place interfata, si XP e bun.