| GeicCuJ a întrebat:

Unde pot gasi telefoane dummy in Romania? Sau macar replici stricate. Important e sa aiba exact dimensiunile originalului si sa fie cat mai ieftine.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Vorbeste cu cei de la service-uri de telefoane, ei au multe telefoane defecte, dar utilizabile pentru scopuri "dummy". Poti cumpara "la kilogram".
De asemenea, poti da anunturi in digerite publicatii /site-uri de abubturi publicitare.

| faceboom a răspuns:

Pe olx nimic?

| GeicCuJ explică (pentru faceboom):

A descoperit ca erau cateva pe olx...nu chiar tot si exact ce cautam dar m-a ajutat. Doar nu cautam ce trebuie. Mersi!