| anonim_4396 a întrebat:

Unde pot vedea cati GB Hard am la PC?

8 răspunsuri:
| DrViorel a răspuns:

My computer --->Mergi la Views(in caz ca nu sti unde se alfa acest,, buton" il gasesti in dreapta la Undo, sageata albastra, din dreapta la acel X), apesi acel buto si selectezi,, Details", care iti va oferi informatia, cat anume spatiu ai in total GB, cat spatiu ai ocupat si cat ai liber... O zi buna sa ai!

| oz a răspuns:

click dreapta pe iconita "my computer" de pe desktop>>>manage>>>disk management ai acolo disk 0 (basic) scrie acolo cati giga au in total toate local diskurile, atat are hard diskul tau.De exemplu la mine scrie 150 gb...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am cautat pe acolo si nu imi apare... doar cati GB de RAM apare. :-(

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am cautat pe acolo si nu imi apare... doar cati GB de RAM apare. :-(

| robert700x a răspuns:

Sau in My Computer, click dreapta pe partitie, properties. Sau Alt+Enter pe partitie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De unde pot sa iau sims 2? Va rog! spuneti-mi o sa va fiu recunoscatoare!

| camionagiull a răspuns:

Cel mai usor (.my computer, click dreapta, Properties) si vezi acolo jos systemuhappy sper ca sti salut

| Doctorescu_Neculai_1958 a răspuns:

Multumesc pentru ajutor, am rezolvat problema.