| anonim_4396 a întrebat:

Cati GB ocupa Windows XP pe hard disk si cati GB ram?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie imi ia cam 2 gb de hdd si 200 mb ram.

Cerintele minime sunt 64 mb ram si 1.5gb hdd, xp professional

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| 120bulevard a răspuns:

La ce naiba mai folosesti porcaria aia de windows xp cand exista windows 11, windows xp si windows 98 am mai vazut doar la pc-urile de la posta romana. Cred ca un windows 7 macar iti duce pe orice cartof din ziua de azi, nu mai folosi XP! E plin de gauri!

| anonim_4396 explică (pentru 120bulevard):

Ok

Răspuns utilizator avertizat
| 120bulevard a răspuns (pentru DracuIa):

Trimite-mi si mie un iso de windows 98 sa ma uit la filme deochiate

Răspuns utilizator avertizat
| 120bulevard a răspuns (pentru DracuIa):

Mersi mult te pup

| anonim_4396 explică (pentru DracuIa):

Exista si alte wm in afara de vbox?

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 explică (pentru DracuIa):

Dracula, te rog lasa-mi și mie in mesaje imaginea iso W98 W2000 Wme și W95 te rog!