| mrBean008 a întrebat:

Unde si cu cat as putea vinde un calculator cu placa video nvidia geforce 8800gt de la palit, procesor amd athlon 64 x2 dual core 5600+, 4 gb ram ddr2 si placa de baza Gigabyte GA-M52S-S3P + sursa raidmax de 500w?

anunt ca merg jocuri ca Modern warfare 2, 3, Pes 2012 s. a. foarte bine!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti incerca pe okazii.ro ori alt site asemanator. Pretul pe care sa-l ceri il poti calcula tu, daca te uiti cat costa acum un pc similar, imparti pretul la 8 si inmultesti cu cat a mai ramas pana are 8 ani vechime. La rezultat mai poti adauga 100 - 200 lei, ca sa ai de unde lasa. Numai bine!

1 răspuns:
| uNKN0Wn a răspuns:

Pe okazii.ro