| anonim_4396 a întrebat:

Unde sunt de cumparat baterii pentru castile de copiat in Suceava? Va rog, e urgent.

Răspuns Câştigător
| RoyDupuis a răspuns:

Acolo de unde ai cumparat castile de copiat!

| Emmy125 a răspuns (pentru RoyDupuis):

Eu nu am cumparat nimic. sunt imprumutate si bateriile de la casti sunt aproximativ terminate din cate am inteles eu.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai ce sa stie Romania? uite asa se trece un examen...

| Emmy125 a răspuns (pentru anonim_4396):

Romania? Crezi ca in Romania s-au inventat castile pentru copiat?
Si oricum nu mai conteaza. a gasit cine cauta.

| anonim_4396 explică (pentru Emmy125):

Ba eu n-am zis ca astea s-au inventat in Romania copil prost ce esti...
am zis ca uite asa Romania trece examenul...

| Emmy125 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiu pe cine faci tu prost.
Ai zis ca in Romania asa se trece examenu..ca si cum doar romanii folosesc asa ceva.Numai romanii s-ar fi gandit sa copie asa, ei au inventat castile si numai ei le folosesc sa treaca examene.
Dupa ce ca ai o gandire limitata te mai gasesti si sa faci prost pe cine nu trebuie inainte sa te uiti in ograda ta.

| anonim_4396 explică (pentru Emmy125):

Gandire limtata are mata aia care te-a facut.Si apropo daca nu esti prost, la ce iti mai trebuie castile daca au trecut examenele?

| Emmy125 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum ziceam. gandire limitata, daca ai ajuns si la injuraturi happy
In primul rand nu imi trebuiau mie castile. Si in al doilea rand daca esti interesat eu am avut examen saptamana asta la practica, care nu se da in timpul examenelor pentru ca teoretic e practica de vara happy
Si am si un al treilea rand: nu sunt "prost" ca sunt fata.

| anonim_4396 explică (pentru Emmy125):

Si sa stii ca eu chiar imi puteam da seama ca esti fata...si cum am mai spus gandire limitata are mata sau hai sa zicem si noi mama ta ca de cred ca esti la un liceu de clasa si se vorbeste frumos...