| Ovidiu a întrebat:

Unde sunt salvate 'SALVARILE' de la NFS underground 2, in in My documents nu sunt.sad

9 răspunsuri:
| RS4 a răspuns:

In my documents, ar trebui sa se creeze un director nfs sau need for speed, ceva de genul!

| luc a răspuns:

Asta-i solutia inainte sa urmezi calea data de mine trebuie sa faci vizibile folderele ascunse Tools>Folder Option>View>si bifezi show hidden folder. apoi cauta aici C:\Documents and Settings\userul tau\Local Settings\Applicatiom data\NFS Underground 2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In my documents!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In C:\Documents and settings\userul tau care e apoi intrii in loal settings application data si acolo gasesti nfs u2 si acolo ar trebui sa fie salvarile

| FanMu a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu gasesc aplication data

| cranci a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu-mi apare local settings

| DjGioka a răspuns:

Salut. Pai apasa butonul START, apoi cauta : `` Run... ``, apesi pe el apoi scrii : %appdata%. Dupa vei gasi un folder Need For Speed Underground 2, sau NFS U2 si dupa copiezi acolo salvarile tale.

| SzamosiNorbert a răspuns:

C:\Documents and Settings\userul tau\Local Settings\Applicatiom data\NFS Underground 2

| Ionutz_Cucu_1989 a răspuns:

Nu le gasesc nici eu dar nu stiu de ce sad