| Rooksee a întrebat:

Unei prietene i da "error i/o drivers" la calculator. Ce inseamna? Cum se poate repara?

1 răspuns:
| MeConstantine a răspuns:

Inseamna drivere la periferice, adica una din ele: monitor, tastarura, sau ce mai are ea acolo. Pentru inceput da pe iconuld e Computer de pe Desktop> Apoi click dreapta properties si apoi device manager in partea stanga si o sa-i arate acolo mai exact ce device da eroare. La acela sa-si puna drive-ul corespunzator.