| AlexMoss a întrebat:

Urgent!

Am un LG GT540 si am facut update si s-a oprit curentul si s-a sters tot androidul si acu nu se mai aprinde va rog spuneti-mi detaliat cum se face recovery la acest telefon

P. S=nu imi spuneti cu "mergi la un service" pentru ca vreau sa stiu si eu cum se face.

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Uita-te in manualul telefonului sau pe internet ia legatura cu fabricantul prin internet trimitandu-i un mesaj la site-ul lor iar el iti va da pasii necesari ca sa-ti restaurezi sistemul operativ la mobil.