| iubescbulldogii a întrebat:

URGENT. Am un program care vreau sa-l sterg si imi zice : The action can't be completed because the file is open in System.

Vam zis cuvant cu cuvant deci unde se afla sistemul ca sa sterg programul. Pas cu pas va rog. FUNDA

5 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Păi spune că acel program este activ in sistem. Închide-l si apoi dezinstalează-l

| Morphines a răspuns:

Pai ca sa-l poti sterge din Control Panel asigura-te ca ai inchis acel program inainte sa incepi procesul de dezinstalare si ca nu instalezi/dezinstalezi altceva in acelasi timp!winking

| iubescbulldogii explică:

Si cum il inchid de asta am nevoie. te rog ajuta-ma

| iubescbulldogii explică:

Da dar de unde se inchide? plss onasis1961. ajuta-ma te rooog

| kastean1999 a răspuns:

Intra in control panel apoi in programs si acolo catal si dezinstaleazal