| ekekerica a întrebat:

Astazi am incercat sa sterg un program si imi da eroarea aceasta:"The action can't be completed because the fyle is open in System".Cum pot face sa il pot sterge? Am nevoie de raspuns urgent!

1 răspuns:
| DDCC a răspuns:

Salut!
Ce program?
Din eroare înțeleg că este deschis adică rulează în sistem (uită-te în Task Manager la procese după denumirea programului și apasă tasta DEL sau click dreapta> End Process).
De tot poți șterge un program cu Revo, spre exemplu: www.ninite.com/revo/