Întrebare recomandată | Kya a întrebat:

URGENT! Buna TPU, am o problema grava cu contul de facebook. Am incercat sa ma loghez, iar facebook zice ca cineva a incercat sa imi acceseze contul si imi afiseaza o lista cu browserele din care m-am conectat in trecut. Imi ofera ca alternativa sa arat un document de-al meu. Nu vreau sa fac acest lucru. Ce imi recomandati? Credeti ca acel cont a fost spart? Dau funda la cel mai bun raspuns

10 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Fa ce ti se spune daca mai vrei contul inapoi.

| Ottakringer a răspuns:

Eu am avut contul blocat 1 an si ceva laughing
Abia dupa tot acest timp am trimis o poza cu buletinul meu si l-am deblocat + scuze din partea lor happy. Ca doar a fost vina lor nu a mea laughing

| Andreea555012 a răspuns:

Daca chiar crezi ca cineva ti-a spart contul incearca sa iti schimbi parola si eu am facut la fel

| KALASHER a răspuns:

De ce nu ai face asta? Dacă astea sunt condițiile! Oricum, nu este ceva ce poate fii numită problemă gravă! Se poate trăi și fără facebook big grin

| dusmanul86 a răspuns:

De ori cate ori iti accesezi contul facebook de pe un ip noi iti apare acea alerta. daca tu stii ca ai intrat de pe un nou ip nu este nici o problema.pana acum nu am auzit sa ti se ceara o copie dupa un document.

| agentmarius007 a răspuns:

Eu n-am mai intrat pe facebook de un an si cand am intrat contul era blocat si imi aparea ceva asemanator legat de documente siam rezolvat situatia cu Yahoo mail

| ciudatenia1 a răspuns:

Sa stii ca exista programe pentru asa ceva daca vrei in cearca sa intri pe youtube sa vezi.trebuie sa scrii programe de spart parole facebook

| Ovidiu2014 a răspuns:

De cand n-ai mai intrat

| DamonS a răspuns:

Ai putea sa dai recovery si sa-ti schimbi parola...in rest nu-i mare haz.

| Petrutzu93 a răspuns:

Nu a fost spart ( putin probabil ) lucrul asta se intampla atunci cand te loghezi ba de pe tel, ba tableta etc. Doar urmeaza pasii si atat, nu arata nici un buletin ca facebook e o mare evidenta a populatiei oricum.