| andreutzapissycutza a întrebat:

URGENT!
ce numar se apeleaza la cei cu abonament ca sa-si verifice creditul

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Depinde unde ai abonamentul, la Orange este 415. Numai bine!

4 răspunsuri:
| filipm2001 a răspuns:

Pai daca esti pe abonament, nu ai ce credit sa verifici, ca abonamentul nu merge pe credit ca si cartelele pre-pay. In al doilea rand ar fi nevoie de un operator de telefonie mobile. Numerele difera pentru Vodafone, Orange, Cosmote, Digi, etc.
Stiu sa-ti spun sigur ca la Vodafone e *123#. Daca ai cartela iti arata creditul, daca ai abonament iti arata minutele ramase din extraoptiuni si creditul suplimentar la o data anume.
Succeswinking

| gki1980 a răspuns:

Ce retea?!

| gki1980 a răspuns:

415 Orange

| andreutzapissycutza explică:

In Orange