| diaac a întrebat:

URGENT! Dau funda! Nu mai gaseam pe calculator un fisier foarte important pe nicaieri, nici cu Search, pana la urma mi-am amintit ca parca l-am descarcat de pe net doar cu Open si cred ca am salvat schimbarile in Folderul Temp (lucrez in Windows XP, daca e important). Am lucrat mult pe document si la un moment dat l-am inchis si nu mi-a zis ca nu as fi salvat. Daca fisierul este in folderul temporar, mai exista vreo modalitate de a il recupera?

Răspuns Câştigător
| enilor a răspuns:

Windows, recomand soft pentru recuperare recuva, pc inspector file recoveri vezi si tu ce poti face happy sper ca te am ajutatatwinking

| diaac explică (pentru enilor):

Am inceput sa il descarc... sper sa mearga happy

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Dacă, da.dar dacă documentul nu s-a salvat ai pierdut toată munca.Succes