| ToXicLoVe_2464 a întrebat:

Urgent! Funda! Tocmai ce mi-am achizitionat un Samsung Galaxy S si am o problema la el, nu-mi apar contactele decat sa formez un numar sau sa adaug un contact, cum pot face sa-mi apara contactele?crying

2 răspunsuri:
| nonameanca a răspuns:

Si eu am tot un Samsung galaxy s si nu am probleme cu el...
poate ca aveai contactele pe telefon (cel vechi) si nu pe sim?
nu vad alta problema >___>

| ale1fan a răspuns:

Sincera sa iti spun nu prea stiu da si eu am touchscreen.cred ca ar trebui sa il duci inapoi de unde l-ai cumparat sa il duca la un service de telefoane ca sa afle problema... s-ar putea sa iti afle pe loc problema