| Mihnea_2650 a întrebat:

TPU! Am o problema. Mi-am cumparat recent un Samsung Galaxy Mini si de 1 saptamana nu imi mai salveaza contactele, adica am contactele care le-am salvat pana atunci, dar daca dau acum sa salveze un contact nu mil arata in lista, si cand formez nr casa sun imi arata si numele. Ma puteti ajuta va rog? Si daca stiti cum as putea dezinstala jocurile care erau pe telefon cand l-am cumparat?

1 răspuns:
| geo1200 a răspuns:

Cine stiu ce ai facut tu p acolo...laughing dai un format intri in setari dai la confientialitate si ii dai la resetare date din fbricawinking