| TinaDeea a întrebat:

URGENT!

Hey TpU. Urmeaza sa fie Wrestlemania97 pe 7 aprilie, sapt viitoare si vreau sa'l vad LIVE. Am inteles ca pe Sport.Ro nu-l da live, ci numai pe voyo.ro
Daca imi fac abonament pe voyo.ro am primele 7 zile gratuit nu? Daca dupa ce vad meciul pot sa ma dezabonez de la voyo?
Va rog sa fie raspuns serios kiss
Dau funda

scuze categoria, dar nu am gasit categoria adolescenti

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Pretul si modalitati de plata
Portalul Voyo ofera utilizatorilor doua posibilitati de plata– sistemul de abonament si pay-per-view
Pretul abonamentului este de 3 Euro + TVA, platibil la inceputul fiecarei perioade de abonament
La abonare, utilizatorul primeste 7 zile de continut gratuit (free trial). La finalul acestor 7 zile, abonatul este taxat direct cu 3 Euro + TVA, contravaloarea abonamentului pe o luna. Utilizatorul are in orice moment, inclusiv pe parcurul perioadei de free trial posibilitatea de a avea acces la intregul continut Voyo, achitand pretul abonamentului
Plata se face automat din contul de card sau de pe mobilul abonatului, la fiecare 30 de zile.
In cazul platii cu cardul, utilizatorul, la inceputul perioadei gratuite, ofera datele de identificare ale cardului. In contul de card al utilizatorului va fi blocata suma de 3 Euro + TVA. In cazul in care, pana in termenul de 7 zile de utilizare gratuita, utilizatorul nu este multumit de serviciile VOYO, acesta poate sa renunte apasand butonul de Renuntare Abonament din contul sau, moment in care suma va fi deblocata. In cazul in care utilizatorul porneste abonamentul mai devreme de cele 7 zile de gratuitate, sau dupa expirarea celor 7 zile, in cazul in care utilizatorul nu renunta la abonament, suma de 3 Euro +TVA este retrasa, urmand ca recurenta sa inceapa si sa continue la fiecare 30 de zile
Renuntarea la abonament se poate face oricand, dand click pe butonul de Renuntare Abonament din cadrul paginii de cont.
In cazul platii din contul de abonament mobil, renuntarea la abonament se va face prin trimiterea unui SMS cu mesajul "stop voyo" la numarul 7434 (pentru reteaua Vodafone) sau 1223 (pentru reteaua Orange).
In ambele cazuri, renuntarea se va produce efecte la sfarsitul perioadei de 30 zile achitata.
Utilizatorul isi poate face mai multe abonamente de pe acelasi numar de mobil, dar in limita sumei acceptate de operatorul sau de telefonie mobila.