| Bass a întrebat:

Urgent! Please ajutati-ma nu stiu ce are de la un timp cs meu
este 1.6 de la un timp cand intru in el se aude melodia da nu apare imaginea
E ciudat. folosesc Windows Xp si stiu ca el e cel mai bun pentru jocuri
Dau funda! Please help

Răspuns Câştigător
| username a răspuns:

De fapt, pentru jocuri cel mai bun e w7 Ultimate. Daca tu consideri ca cs 1.6 e joc... La cs pe XP ai mai mult cu 5 fps-uri decat pe windows 7.
Vezi daca ai ultimele drivere la placa video. Incearac sa-l reinstalezi, cs-ul.

1 răspuns:
| Darius123456 a răspuns:

Reinstaleazal